سینما

مقایسه و بررسی پایه نت آرینا مدل کلاسیک، پایه نت مدل کلاسیک و پایه نت مدل رهاوی

در این ویدیو به بررسی سه مدل مختلف پایه نت پرداختیم. وسیله‌ای که مورد استفاده‌ی بسیاری از نوازنده‌هاست. این سه مدل پرفروش و نسبتا اقتصادی هستند. پایه نت یا پوپیتر از آن چیزهایی است که نوازنده‌های گیتار و ویولن و تقریبا همه‌ی سازهای دیگر به جز پیانو به آن نیاز دارند. پایه نت آیسان مدل کلاسیک ۲۲۷ هزار تومان، پایه نت رهاوی ۴۰۰ هزار تومان و پایه نت آرینا مدل کلاسیک ۲۷۷ هزار تومان است.

پایه نت مدل رهاوی
پایه نت آرینا مدل کلاسیک
پایه نت مدل کلاسیک

هر سه این پوپیترها جزو پرفروش‌ها هستند و سطح رضایت از آن‌ها بالاست. در مورد بسته‌بندی می‌شود گفت بسته‌بندی رهاوی از بقیه بهتر است و آیسان هم کاور دارد اما پوپیتر آرینا فقط در پلاستیک بود. هر سه پایه فلزی هستند و استحکام قابل قبولی دارند. میله‌هایی دارند که کاغذ را نگه‌می‌دارد و نکته‌ی خوبی که هر سه پوپیتر دارند این است که روی همه‌ی پیچ‌ها و اتصالات و پایه‌ها روکش پلاستیکی قرار دارد. اما پوپیتر رهاوی روی گیره‌هایش سر پلاستیکی را ندارد. مدل آیسان نسبت به دو پوپیتر دیگر ضخامت کمتری دارد. رنگش هم مات است. روی دو مدل دیگر با ضخامت بیشتر لعاب براق است. هر سه مدل کمترین ارتفاعشان ۶۵ سانتی‌متر و بیشترین ارتفاعشان ۱۳۵ سانتی‌متر است. تغییر میزان ارتفاع به شکل تلسکوپی است و با پیچ سفت می‌شود. برای اطلاعات بیشتر از این سه پوپیتر ویدیو را کامل ببینید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

بیشتر بخوانید
ترومای نسلی در انیمیشن‌های دیزنی چگونه به تصویر کشیده می‌شود؟

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا