سینما

بندیر جانان؛ ظاهری زیبا و سازی سبک و مناسبت

بندیر سازی شبیه به دف است. یک ساز کوبه‌ای که هم نواختن و هم ساختن آن به نسبت سازهای دیگر ساده‌تر است. ویژگی که دقیقا شبیه دف است. ساز بندیر به زبان ترکی به معنای ساز کوبه‌ای قاب‌دار بزرگ دستی است. شیوه‌ی نواختن بندیر البته با دف تفاوت‌هایی دارد. نوازنده‌ی مهمان این قسمت آقای نوید لاهیجی هستند. برای شنیدن تست صدای این ساز بندیر توصیه می‌کنیم که از هدفون استفاده کنید.

مشاهده محصول در دیجی‌کالا

قیمت این ساز بندیر از برند جانان در آبان ماه ۵ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان بوده است. بندیر جانان سازی تولید ایران است که کیفیت و ظاهر خوبی دارد. به ساز که از نزدیک نگاه کنید کلاف چوبی ساز که دور صفحه‌ی آن است واقعا تمیز است. از جنس چوب آن اطلاعاتی داده نشده اما گمان می‌کنیم که از چوب راش ساخته شده. قطر کلاف چوبی آن ۴۸ سانتی‌متر و عمق آن ۹ سانتی‌متر است. این ساز یک کیلو و صد گرم وزن دارد که ساز سبکی محسوب می‌شود. البته کلا بندیر ساز سبکی است. دور طوق و محل اتصال پوست را با یک برزنت مشکی پوشانده‌اند که خیلی هم تمیز و مرتب وصل شده برعکس بسیاری از بندیرها که این نوارها در آن بد متصل شده است.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

بیشتر بخوانید
۱۱ فیلم عاشقانه‌ برتر قرن اخیر به تفکیک دهه

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا